Pelikan Yazılım olarak Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada faaliyet gösteren firmalara çağımızın vazgeçilmezi olan internet dünyasında profesyonel bir kimlik kazandırma işine gönül verdik. Çağımız da dijital ortamda firmanızı doğru temsil etmek büyük önem taşır. Tasarım, görsellik ve arama motorların da üst sıralar da olmak işin en önemli kısımlarındandır. Bu sebeple dijital kimliğinizi amatör ellere bırakamazsınız. Çünkü Professional şekilde dizayn edilmiş bir web sitesi işletmenize prestij kazandıracağı gibi amatörce yapılmış bir site işletmenize ciddi prestij kayıpları verebilmektedir.

Günümüzde web sitesi demek internet ortamında firmanızın tüm dünyaya hitap eden bir sanal ofisidir Güncel teknolojilerle Professional olarak dizayn edilmiş bir web sitesi markanızı güçlendirir ve şirketinize doğrudan bir katma değer sağlar. Biz Pelikan Yazılım olarak, internet sitenizi son teknolojiyle kodlayabilmek için, teknolojiyi anlık olarak takip eder ve uygularız. Ayrıca web sunucularımız her zaman hızlıdır ve en modern güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. Pelikan yazılım olarak Kurumsal internet sitesi yapımlarında en kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisini vermekteyiz

Web Tasarım konusunda bizi tercih etmeniz için gerekli nedenleri aşağıda sıralıyoruz.

 

Web sitesi yapımı ve sonrasında sürekli sizin ile iletişim halinde olup isteklerinizi doğru şekilde analiz edip hayata geçirebilecek işinde uzman analiz ve çözüm yeteneği yüksek sorunlarınıza en etkili ve güncel çözüm yöntemlerini uygulayabilecek profesyonel destek ekimiz ile web sitelerimizin arkasında ve sizin yanınızdayız.

Arama Motorlarında Üst Sıralarda Olmak

İnternet sitelerinin Google, Yandex, Bing  gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmaları tesadüf değildir. Sitenin Yazılım teknolojisi, kod yapısı, içerik ve diğer bir çok faktör bunda etkilidir. Bunların hepsini birbirini tamamlayan puzzle parçaları olarak düşünebiliriz. Biz size tüm puzzle kalıbını en profesyonel şekilde oluşturarak kullanımınıza sunuyoruz.

Sunucu (Hosting ve e-mail)

Pelikan Yazılım sunucularında kendi müşterilerimiz dışında internet siteleri bulunmamaktadır. Sadece Pelikan Yazılım müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca anlık olarak sunucu bazlı güvenlik güncelleştirmeleri ve optimizasyonları yapılmaktadır. Bu sayede İnternet sitesi , e-mail ve diğer tüm hizmetlerimizden maximum güvenlik ve  maximum verim sağlanmaktadır.

Güvenlik

Verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Web sitelerinizi pelikan yazılım olarak kendi sunucularımızda barındırıyoruz. Sunucularımız anlık olarak güncel tutulmaktadır bundan dolayı güçlü bir güvenlik katmanımız bulunmaktadır. İnternet sitenizi dışarıdan gelecek saldırılara karşı en iyi ve güncel şekilde korumaktayız.

Danışmanlık

Sizin talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı belirleyerek maximum fayda sağlayacak en uygun opsiyonları sunuyoruz. İnternet sitenizin hızla gelişen teknolojiye ve değişime uyum sağlaması için gerekli planlama ve çalışmaları yapıyoruz

Mobil Uyum

Pelikan yazılım olarak responsive (mobil uyumlu) tasarımlar kullanmaktayız yani web sitelerimize telefon tablet bilgisayar gibi internet bağlantısı olan tüm cihazlardan giriş yapabilir ve  kullandığınız cihazın ekran boyutuna göre yeniden şekil alarak dinamik bir şekilde kullanılabilmektedir.